Комбікорм для перепілок

Комбікорм для перепілок від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Комбікорм для перепілок оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (067) 325-5-330, +38 (097) 535-0-176.


Останнім часом перепелівництво набирає оберти. Все частіше фермерські господарства займаються вирощуванням і розведенням перепілок. Це пов’язано, насамперед, з високою скоростиглістю та швидкою окупністю, непримхливістю в догляді та спокійному характері птаха.

Також можна додати, що завдяки дієтичним і лікувальним властивостям яєць перепілок є дуже популярними.

Але високу продуктивність можна досягти тільки при виконанні всіх умов по догляду за птахом. Однією з таких умов є правильно підібране харчування. Таким харчуванням є комбікорм для перепілок, що випускається компанією «Миронівський хлібопродукт» (МХП). Він дозволяє:

  • Повністю забезпечити птаха поживними, мінеральними і біологічно активними речовинами
  • Отримати високу якість м’яса і шкаралупи яєць
  • Підвищити опірність організму птаха до інфекцій та хвороб
  • Отримати високий рівень відтворення і виживаності молодняку

До складу комбікорму для перепілок входять:

При вирощуванні перепілок велике значення має корм, який використовується у фермерському господарстві.

Правильне харчування дозволяє домогтися швидкого росту молодняку і високої продуктивності яєць у перепілок. Витрати на корм складають значну статтю витрат на утримання птаха, але часто підприємці припускаються грубої помилки, знижуючи витрати за рахунок якості комбікорму.

Компанія «Агрокапітал України» пропонує комбікорми для перепілок високої якості та за доступними цінами.

Низька ціна на комбікорм обумовлена передовими технологіями, що використовуються при виробництві продукту. МХП використовує обладнання європейських виробників, відмінно зарекомендувавши себе на світовому ринку. Це такі фірми, як Buhler Schmidt-Seeger, Andritz, Schule, Harburg-Freudenberger Maschinenbau GmbH, Alfa Laval, Geelen Counterflow і Khorolskiy Mechanical.

Йдучи назустріч своїм клієнтам, ТОВ «Агрокапітал України» забезпечує доставку комбікорму по Україні, дозволяючи споживачам економити свій час і кошти. Головним завданням компанії є продуктивні відносини з клієнтами, побудовані на постійній та плідній співпраці.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А