Комбікорм для бройлерів

Комбікорм для курчат – бройлерів від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Замовити та купити Комбікорм для бройлерів оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (067) 325-5-330, +38 (097) 535-0-176.

Подивитись ціни на комбікорми можна тут 

Завантажити показники якості

Показники на комбікорм для бройлерів


Основним напрямком діяльності компанії «Агрокапітал України» є реалізація високоякісних повнораціонних комбікормів для всіх видів тварин, зокрема для бройлерів.

Бройлерний комбікорм випускає лідер промислового виробництва курятини – ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

Виробництво бройлерів – пріоритетна галузь в агропромисловому комплексі. І саме від збалансованності повноцінних комбікормів залежить якість продукції, що випускається, а отже, розвиток і економічна ефективність галузі.

Комбікорм для бройлерів – це суміш зернової сировини з продуктами, що містять білок, вітаміни і солі мікроелементів.

Зернові, що використовуються при виготовленні комбікормів:

Джерела білка:

Мінеральні добавки:

  • Мікроелементи
  • Макроелементи

Джерела енергії:

  • Олія рослинна

Види комбікормів:

  • Повнораціонні – забезпечують 100% потребу птиці або тварин в мінеральних, поживних речовинах. Саме вони застосовуються в якості основного харчування бройлерів.
  • Концентрати – є додатковим видом харчування на додаток до грубих і соковитих кормів.

Комбікорм бройлерний від Агрокапітал України – це продукт, який повністю задовольняє потребу птиці в необхідних для росту і розвитку, поживних речовинах. Він абсолютно екологічно чистий продукт, тому що не містить стимуляторів росту і гормонів.

Обладнання, що використовується для виробництва кормів, займає лідируючі позиції серед європейських виробників, що займаються випуском даної продукції. Це фірми Buhler Schmidt-Seeger, Andritz, Schule, Harburg-Freudenberger Maschinenbau GmbH, Alfa Laval, Geelen Counterflow і Khorolskiy Mechanical. Але, незважаючи на передові технології, ціни на комбікорм бройлерний залишаються доступними, гнучкими і економічно виправданими.

Компанія «Агрокапітал України» цінує кожного свого клієнта і готова забезпечити доставку комбікормів по Україні. Адже головною метою нашої компанії є довіра клієнтів, повага і підтримка їх інтересів. А тільки при таких взаєминах може бути досягнута економічна ефективність виробництва.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А